0
  اهمیت یو پی اس در پزشکی

  اهمیت یو پی اس در تجهیزات پزشکی ، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها

  انواع دستگاه های سونوگرافی، تجهیزات موجود در اتاقهای احیای آی سی یو و سی سی یو و تجهیزات آزمایشگاهی بسیار پیشرفته، دستگاه های ام آر آی ، سی تی اسکن و تصویر برداری اشعه ایکس تنها بخشی از لوازم پزشکی و آزمایشگاهی پیشرفته است که در همه درمانگاه ها و بیمارستانها وجود دارد.

  همه این تجهیزات نیازمند برق متناوب با کیفیت جریان و ولتاژ بالا و حداقل نوسان شبه سینوسی و یا پله ای هستند.

  به دلیل پیشرفت های تکنولوژیک برق مصرفی این دستگاه ها امروزه بسیار کاهش یافته است و اغلب آنها با توان زیر ۱۰۰۰۰ ولت آمپر بکار می افتند ولی با این حال برق مصرفی واحد آزمایشگاه یا عکس برداری ممکن است برق صنعتی و سه فاز باشد..

  به هر حال این دستگاه ها بسیار گران می باشند و کوچکترین آسیب به آنها مستلزم تعمیرات گران قیمت است. همچنین بروز خطا در عملکرد این دستگاه ها موجب به خطر افتادن جان بیماران تحت درمان و آزمایش می شود.

  برق ورودی به این وسایل باید دارای بالاترین کیفیت باشد. تغییرات فرکانس برق باید بسیار کم و افت ولتاژ در حین کار دستگاه باید ناچیز و کمتر از ۳ درصد باشد.

   یو پی اس های لاین اینتراکتیو برای تجهیزات بیمارستانی بسیار مناسب هستند.

  هدف از استفاده از یوپی اس برای تجهیزات بیمارستانی شامل، تامین برق اضطراری ، نویزگیری و حذف نوسانات برق ، بالابردن کیفیت برق متناوب ، تامین برق در شرایط پیک مصرف و جلوگیری به اضافه بار جریان به سیم کشی است.

  تجهیزات آزمایشگاهی

  می توان گفت به طور کل UPS در دستگاه های زیر که از مهم ترین تجهیزات بیمارستانی و پزشکی هستند استفاده می شود و کاربرد دارند :

  یو پی اس برای آنژیوگرافی
  یو پی اس برای ام آر آی
  یو پی اس برای سی تی اسکن
  یو پی اس دستگاه ونتیلاتور
  یو پی اس رادیولوژی
  یوپی اس برای سونوگرافی
  توان مورد نیاز یو پی اس تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

  کمتر اتفاق می افتد همه تجهیزات یک بیمارستان یا آزمایشگاه با هم کار کنند و بخواهند هنگام قطع برق ، همگی فعال باشند به همین علت برای انتخاب ، توان دستگاه یو پی اس بسیار مهم است که کدام تجهیزات ضروری اند و نیازمند اتصال به UPS هستند ، بر این اساس نمی توان توان مشخصی را برای این تجهیزات مشخص کرد ، شما می توانید جهت راهنمایی و مشاوره و انتخاب بهترین یو پی اس با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

   

  مدیریت سایت

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  ساعات کاری شرکت

  شنبه الی چهارشنبه:

  8.00 صبح الی 16.00 عصر

  پنجشنبه ها:

  8.00 صبح الی 12:30 ظهر

  تماس با ما

  آدرس شرکت:

  گیلان، رشت، میدان لاکانی، عمارت لاکانی، طبقه 5 واحد 15

  شماره تماس : 33253677-013
  فکس : 33254855-013

  Design by webcat.ir

  Search

  Jonathan Allen Jersey